Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
To o čom hovoríš ty jebo? Už si nakŕmil sliepky? Teraz sa vám len budú dobre hrávať koncerty po SVK, keď všade budete dostávať na piču. Jak od skinheadov tak od punkáčov. Potom uvidíme jak budeš pripravený na bitku, keď budeš mať zadrátovanú papulu. Podpílil si si pod sebou konár ale môžeš si za to sám! Ozaj už nechceš na Punk Islande bufet? Som zvedavý, ako odteraz pofičí distierko. Hlavne že si poohováral polovicu ľudí, čo ti pomáhali s predajom tvojich smradľavých vecí ty pokrytec! No nič skúste si len dakde zahrať odteraz!
To o čom hovoríš ty jebo? Už si nakŕmil sliepky? Teraz sa vám len budú dobre hrávať koncerty po SVK, keď všade budete dostávať na piču. Jak od skinheadov tak od punkáčov. Potom uvidíme jak budeš pripravený na bitku, keď budeš mať zadrátovanú papulu. Podpílil si si pod sebou konár ale môžeš si za to sám! Ozaj už nechceš na Punk Islande bufet? Som zvedavý, ako odteraz pofičí distierko. Hlavne že si poohováral polovicu ľudí, čo ti pomáhali s predajom tvojich smradľavých vecí ty pokrytec! No nič skúste si len dakde zahrať odteraz!... Collapse
