Odkazovač    

Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …

Napište nový odkaz

 
 
 
 
 
 
Polia označené hviezdičkou(*) sú povinné
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Peťo wrote on 14. mája 2007 at 19:35
Lenže pre mňa je punk revolta vtedy keď moj text a moju hudbu počuje čo najviac ludí a čo najviac ludí pozná moj názor na danu vec a nie sa tu hrajkať na nejaký underground a tažke "podhoubí" a na koncerte 10 rokov tie isté tváre hroziace pastou a prdlajs poriesili. Mne mna je mnoho nasobne vac vykricat nazor na nejakom hodokvase, kde vidia vsetci ze punk stale je a zije a kolko ludi mu holduje, ale nejakom zaprdenom klube hrat pre 4é sociek...to neeee, sorry
Lenže pre mňa je punk revolta vtedy keď moj text a moju hudbu počuje čo najviac ludí a čo najviac ludí pozná moj názor na danu vec a nie sa tu hrajkať na nejaký underground a tažke "podhoubí" a na koncerte 10 rokov tie isté tváre hroziace pastou a prdlajs poriesili. Mne mna je mnoho nasobne vac vykricat nazor na nejakom hodokvase, kde vidia vsetci ze punk stale je a zije a kolko ludi mu holduje, ale nejakom zaprdenom klube hrat pre 4é sociek...to neeee, sorry... Collapse
Please wait...