Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
pre Krtka:presne si to vystihol.idem podporit komercny festival,aby som vyjadril protest pred ludmi,ktori ta aj tak maju v pici?lenze vies v com je problem?ze terajsi punkovy podnikatelia vedia urobit bum aj z tej nekomercnosti...ze proste vela mladych si mysli,ze su uz tak nekomercni,ze to je az dalsia moda...blee
pre Krtka:presne si to vystihol.idem podporit komercny festival,aby som vyjadril protest pred ludmi,ktori ta aj tak maju v pici?lenze vies v com je problem?ze terajsi punkovy podnikatelia vedia urobit bum aj z tej nekomercnosti...ze proste vela mladych si mysli,ze su uz tak nekomercni,ze to je az dalsia moda...blee... Collapse
