Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
...ale na internete je Peťo anonymný, takže sem môže riešiť "veci". Ja uz len nechapem prečo nepíše na stranku No Name alebo Elánu, kde to číta tisíce ľudí, ale na stranku TOY PISTOLS kde to číta 5 sociek...
...ale na internete je Peťo anonymný, takže sem môže riešiť "veci". Ja uz len nechapem prečo nepíše na stranku No Name alebo Elánu, kde to číta tisíce ľudí, ale na stranku TOY PISTOLS kde to číta 5 sociek...... Collapse
