Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
Pre Cira: Ahoj. Ruzicka si poriadne neprecital nas rozhovor, pretoze inak by vedel, ze som napisal, ze hrame aj za cestak... nechcem hodnotit, co sme dokazali - niekto povie, ze vela, niekto , ze malo a niekto ze nic... Kazdopadne bez ohladu na to, kazdy ma pravo vyslovit svoj nazor. Ruzicku to sere, lebo pocul pravdu a nevie ju stravit. Co sa tyka stanku na PunkIslande - uz som to vypisoval nizsie. Ano, vybavoval som ho pre svojich kolegov z jednej prace. Ja by som z toho nemal nic, presne tak, ako som nic nemal z distrovania z Hiraxom... Ruzicku mi je luto, pretoze on nedokaze nikdy pochopit, ze ludia ako on robia z toho punku, to, cim momentalne je...
Pre Cira: Ahoj. Ruzicka si poriadne neprecital nas rozhovor, pretoze inak by vedel, ze som napisal, ze hrame aj za cestak... nechcem hodnotit, co sme dokazali - niekto povie, ze vela, niekto , ze malo a niekto ze nic... Kazdopadne bez ohladu na to, kazdy ma pravo vyslovit svoj nazor. Ruzicku to sere, lebo pocul pravdu a nevie ju stravit. Co sa tyka stanku na PunkIslande - uz som to vypisoval nizsie. Ano, vybavoval som ho pre svojich kolegov z jednej prace. Ja by som z toho nemal nic, presne tak, ako som nic nemal z distrovania z Hiraxom... Ruzicku mi je luto, pretoze on nedokaze nikdy pochopit, ze ludia ako on robia z toho punku, to, cim momentalne je...... Collapse
