Odkazovač    

Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …

Napište nový odkaz

 
 
 
 
 
 
Polia označené hviezdičkou(*) sú povinné
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Ciro wrote on 20. mája 2007 at 18:30
Krtko: Tiez si myslim...A pocuj, raz som tu zahliadol nick ze Skinhead a pisal nepekne veci...Bol to ozaj ten, na koho si napisal? Inak ste fayn kapelka pocuvam vas rad ..Tesim sa na nove CD..
Krtko: Tiez si myslim...A pocuj, raz som tu zahliadol nick ze Skinhead a pisal nepekne veci...Bol to ozaj ten, na koho si napisal? Inak ste fayn kapelka pocuvam vas rad ..Tesim sa na nove CD..... Collapse
Please wait...