Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
A este by som sa ta chcel opytat ze co si myslil o kapelach ako Pripad Ewi Burdovej,Šibenica,Container a Odpad...Samozrejme ak nechces nemusit to napisat takto...Mozme aj cez email. Maj sa...
A este by som sa ta chcel opytat ze co si myslil o kapelach ako Pripad Ewi Burdovej,Šibenica,Container a Odpad...Samozrejme ak nechces nemusit to napisat takto...Mozme aj cez email. Maj sa...... Collapse
