Odkazovač    

Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …

Napište nový odkaz

 
 
 
 
 
 
Polia označené hviezdičkou(*) sú povinné
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
albin wrote on 21. mája 2007 at 13:05
zdareQ....pridete vy ako kapela zatrsat niekedy do svidnika?? bo ma uz jebe ze som vam napisal velmi davno, vy ste picoviny naslubovali a chuj z toho... PS: mozete pozvat tentoraz vy ten hasiaci pristroj
zdareQ....pridete vy ako kapela zatrsat niekedy do svidnika?? bo ma uz jebe ze som vam napisal velmi davno, vy ste picoviny naslubovali a chuj z toho... PS: mozete pozvat tentoraz vy ten hasiaci pristroj... Collapse
Please wait...