Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
zdareQ....pridete vy ako kapela zatrsat niekedy do svidnika?? bo ma uz jebe ze som vam napisal velmi davno, vy ste picoviny naslubovali a chuj z toho... PS: mozete pozvat tentoraz vy ten hasiaci pristroj
zdareQ....pridete vy ako kapela zatrsat niekedy do svidnika?? bo ma uz jebe ze som vam napisal velmi davno, vy ste picoviny naslubovali a chuj z toho... PS: mozete pozvat tentoraz vy ten hasiaci pristroj... Collapse
