Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
Lidi, som wam pisal mail za ten koncert, tak sa mi ozwite co najskor 😀 s pozdrawom NA SMIECH
Lidi, som wam pisal mail za ten koncert, tak sa mi ozwite co najskor 😀 s pozdrawom NA SMIECH... Collapse
