Odkazovač    

Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …

Napište nový odkaz

 
 
 
 
 
 
Polia označené hviezdičkou(*) sú povinné
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
punx4 wrote on 13. augusta 2007 at 11:32
Nazdar. Ak by vas to neobtazovalo chceme hrat s chalanmi pesnicku SME PRASATA a chcel by som vediet akordy na basu. Diki moc. Drzte sa
Nazdar. Ak by vas to neobtazovalo chceme hrat s chalanmi pesnicku SME PRASATA a chcel by som vediet akordy na basu. Diki moc. Drzte sa... Collapse
Please wait...