Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
VSETKYM: Sorry za odmlku. Bolo leto, ja som bol prec a ked nie, tak som riesil mnoho svojich zakladnych veci na prezitie - podobne aj ostatni. Uz som spat a zacinam komunikovat.
VSETKYM: Sorry za odmlku. Bolo leto, ja som bol prec a ked nie, tak som riesil mnoho svojich zakladnych veci na prezitie - podobne aj ostatni. Uz som spat a zacinam komunikovat.... Collapse
