Odkazovač    

Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …

Napište nový odkaz

 
 
 
 
 
 
Polia označené hviezdičkou(*) sú povinné
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
KRTKO wrote on 14. septembra 2007 at 9:37
VSETKYM: Sorry za odmlku. Bolo leto, ja som bol prec a ked nie, tak som riesil mnoho svojich zakladnych veci na prezitie - podobne aj ostatni. Uz som spat a zacinam komunikovat.
VSETKYM: Sorry za odmlku. Bolo leto, ja som bol prec a ked nie, tak som riesil mnoho svojich zakladnych veci na prezitie - podobne aj ostatni. Uz som spat a zacinam komunikovat.... Collapse
Please wait...