Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
Pre Anicku: Ahoj. Co si sa neozvala? Mohli sme vybehnut niekde na drink... Noveho mam toho furu, ale to nie je na verejnu diskusiu... Do Britanie sa nechystam, hoci som tam povodne chcel na nejaky tyzden - dva vybehnut, tak som planoval pred pol rokom. Nemam vsak na to peniazky a okrem toho tu musim riesit niekolko dost podstatnych veci... Ty sa pochval, ale skor cez mejl:-)
Pre Anicku: Ahoj. Co si sa neozvala? Mohli sme vybehnut niekde na drink... Noveho mam toho furu, ale to nie je na verejnu diskusiu... Do Britanie sa nechystam, hoci som tam povodne chcel na nejaky tyzden - dva vybehnut, tak som planoval pred pol rokom. Nemam vsak na to peniazky a okrem toho tu musim riesit niekolko dost podstatnych veci... Ty sa pochval, ale skor cez mejl:-)... Collapse
