Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
Sevas Buco, jak sa máme v Trnave... Ja som teraz skončil školu.. Tak v Piatok u Geryhoi..Jaňo
Sevas Buco, jak sa máme v Trnave... Ja som teraz skončil školu.. Tak v Piatok u Geryhoi..Jaňo... Collapse
