Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
VSETKYM: Ahojte. Dakujeme za pripomienky, podnety a nazory. Ako ste si iste stihli vsimnut, velmi riedko odpisujeme a dost chabo komunikujeme. Mame problem s pristupom na net. Verim, ze zaciatkom buduceho roka sa tento problem aspon u mna definitivne vyriesi. Kapela je v sucastnoti neaktivna - nemame skusobnu, nehravame, nekoncertujeme, jednoducho co sa tyka fungovania kapely, nerobime nic. Kazdy z nas si riesil a ciastocne este stale riesi zakladne veci potrebne pre zivot v tejto nadhernej spolocnosti. Verim, ze tato situacia coskoro pominie, pretoze hrat chceme - je to jeden z nasich prostriedkov boja voci aktualnej celospolocenskej situaci... Dufam, ze novy rok bude v tejto veci pre nas pozitivny. Zatial sa majte co naj.
VSETKYM: Ahojte. Dakujeme za pripomienky, podnety a nazory. Ako ste si iste stihli vsimnut, velmi riedko odpisujeme a dost chabo komunikujeme. Mame problem s pristupom na net. Verim, ze zaciatkom buduceho roka sa tento problem aspon u mna definitivne vyriesi. Kapela je v sucastnoti neaktivna - nemame skusobnu, nehravame, nekoncertujeme, jednoducho co sa tyka fungovania kapely, nerobime nic. Kazdy z nas si riesil a ciastocne este stale riesi zakladne veci potrebne pre zivot v tejto nadhernej spolocnosti. Verim, ze tato situacia coskoro pominie, pretoze hrat chceme - je to jeden z nasich prostriedkov boja voci aktualnej celospolocenskej situaci... Dufam, ze novy rok bude v tejto veci pre nas pozitivny. Zatial sa majte co naj.... Collapse
