Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
Toy pistols patrila a aj patri uz nejaky ten dobry rok k mojim kapelam ktore povazujem za jednu z mala ktore proste vedia o com hraju a o com spievaju.Dostala som sa k Vam vlastne cez jedneho mojho kamarata,ktory uz ale nanestastie nie je medzi nami..Pri nom som mala asi pri jedinom cloveku pocit ze vie o com je punk,tak ako aj Vy.Zmenil mi celkovo moje postoje a pohlady v zivote.A vasa hudba mi je uz dlhu dobu prikladom a chcem Vam tymto vyjadrit velku podporu..a aj podakovanie,ze este existuju kapely ktore chcu nieco tomuto svetu a spolocnosti povedat.
Toy pistols patrila a aj patri uz nejaky ten dobry rok k mojim kapelam ktore povazujem za jednu z mala ktore proste vedia o com hraju a o com spievaju.Dostala som sa k Vam vlastne cez jedneho mojho kamarata,ktory uz ale nanestastie nie je medzi nami..Pri nom som mala asi pri jedinom cloveku pocit ze vie o com je punk,tak ako aj Vy.Zmenil mi celkovo moje postoje a pohlady v zivote.A vasa hudba mi je uz dlhu dobu prikladom a chcem Vam tymto vyjadrit velku podporu..a aj podakovanie,ze este existuju kapely ktore chcu nieco tomuto svetu a spolocnosti povedat.... Collapse
