Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
zdar krtko ocuj to do trenčina by ste nedolsi tento rok zahrat miesto neni problem vybavit len je na vas ci dojdete boha sak som vas v tn este nevidel:))))))))treba to zmenit lebo tu v tn sami to lubit prestava sami gacoš pojebaty tu bééka do mikrofonov:) tka dufam ze si prepicat a popolemizujes o tom s chalanmi ze skup:)))))zdar TN:)
zdar krtko ocuj to do trenčina by ste nedolsi tento rok zahrat miesto neni problem vybavit len je na vas ci dojdete boha sak som vas v tn este nevidel:))))))))treba to zmenit lebo tu v tn sami to lubit prestava sami gacoš pojebaty tu bééka do mikrofonov:) tka dufam ze si prepicat a popolemizujes o tom s chalanmi ze skup:)))))zdar TN:)... Collapse
