Odkazovač    

Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …

Napište nový odkaz

 
 
 
 
 
 
Polia označené hviezdičkou(*) sú povinné
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
pele wrote on 13. februára 2008 at 17:51
Ahoj Pistols. Zaprve: Preco mate take .. nazory na zonu, ked hraju punk ako vy! Myslim, ze nikto, kto bol v obdobi vzniku punku nepovdal ze musi byt nekomercny! Ved kazda kapela, ktora hra sa chce dostat co najvyssie! A na punku bolo dobre to, ze na nic nenadavali, nic im nevadilo, len hrali svoju hudbu a vsetko im bolo jedno! A Zadruhe: Hrate dobru hudbu, ale tie vase nazory su svojske, ale prisiel by som si vas pozriet. Pridte niekedy na sverovychodne slovensko:), teda stropkov /svidnik cus, pele
Ahoj Pistols. Zaprve: Preco mate take .. nazory na zonu, ked hraju punk ako vy! Myslim, ze nikto, kto bol v obdobi vzniku punku nepovdal ze musi byt nekomercny! Ved kazda kapela, ktora hra sa chce dostat co najvyssie! A na punku bolo dobre to, ze na nic nenadavali, nic im nevadilo, len hrali svoju hudbu a vsetko im bolo jedno! A Zadruhe: Hrate dobru hudbu, ale tie vase nazory su svojske, ale prisiel by som si vas pozriet. Pridte niekedy na sverovychodne slovensko:), teda stropkov /svidnik cus, pele... Collapse
Please wait...