Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
"A na punku bolo dobre to, ze na nic nenadavali, nic im nevadilo, len hrali svoju hudbu a vsetko im bolo jedno!" 🙂 🙂 :-). No mna jebne, skoda slov :D:D.
"A na punku bolo dobre to, ze na nic nenadavali, nic im nevadilo, len hrali svoju hudbu a vsetko im bolo jedno!" 🙂 🙂 :-). No mna jebne, skoda slov :D:D.... Collapse
