Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
NAZDO NAZDO!!! TOYACI ...tak len tolko ze vas uplne chapem preco nehravate v BB ....je to diera... kde su same tupe decka.... a nezasluzia si vas pocut,,,, asi tak. dalej.... ste jedna z mala kapiel ktora ma NAZOR,a nezhoduje sa s tymi ostatnymi sracmi.... ste proste KAPELKA, to nevravim len za seba, ktoru mozem nazvat kapela z velkym K...a tak vam prajem veela stasticka nech vam to hraje a proste dakujeme za to ze STE VLASTNE VZNIKLI XIXIX NECH SA VAM DARI... ps daaky koncertik by fakt bodol :)))
NAZDO NAZDO!!! TOYACI ...tak len tolko ze vas uplne chapem preco nehravate v BB ....je to diera... kde su same tupe decka.... a nezasluzia si vas pocut,,,, asi tak. dalej.... ste jedna z mala kapiel ktora ma NAZOR,a nezhoduje sa s tymi ostatnymi sracmi.... ste proste KAPELKA, to nevravim len za seba, ktoru mozem nazvat kapela z velkym K...a tak vam prajem veela stasticka nech vam to hraje a proste dakujeme za to ze STE VLASTNE VZNIKLI XIXIX NECH SA VAM DARI... ps daaky koncertik by fakt bodol :)))... Collapse
