Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
Cau Pistol pocuj s kym to sme dakedy tu na odkazovaci pisali? nepametam jak sa volal ten Punkac, znas o kom hovorim? raz bol v BJ este v K2 na dajakom oncerte
Cau Pistol pocuj s kym to sme dakedy tu na odkazovaci pisali? nepametam jak sa volal ten Punkac, znas o kom hovorim? raz bol v BJ este v K2 na dajakom oncerte... Collapse
