Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
Pre Jakuba: Ahoj. Dokonca roka pravdepodobne nie. 25.10 hrame v Brezne a potom 15.11 v Michalovciach... Neviem o tom, kde sa da hrat v Roznave a okoli... Kazdopadne, ak by nas niekto zavolal, tak mozne to je, ale asi az v novom roku...
Pre Jakuba: Ahoj. Dokonca roka pravdepodobne nie. 25.10 hrame v Brezne a potom 15.11 v Michalovciach... Neviem o tom, kde sa da hrat v Roznave a okoli... Kazdopadne, ak by nas niekto zavolal, tak mozne to je, ale asi az v novom roku...... Collapse
