Odkazovač    

Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …

Napište nový odkaz

 
 
 
 
 
 
Polia označené hviezdičkou(*) sú povinné
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
matus s.n.p wrote on 24. novembra 2008 at 19:47
pre Kosta: myspace.com/esenpe bandzone.cz/snp kvalita nahravok je maximalne uboha, osobne sa hanbim za tie mp3ky. v dobe kedy to bolo nahravane sme sa ucili iba hrat.
pre Kosta: myspace.com/esenpe bandzone.cz/snp kvalita nahravok je maximalne uboha, osobne sa hanbim za tie mp3ky. v dobe kedy to bolo nahravane sme sa ucili iba hrat.... Collapse
Please wait...