Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
pre Kosta: myspace.com/esenpe bandzone.cz/snp kvalita nahravok je maximalne uboha, osobne sa hanbim za tie mp3ky. v dobe kedy to bolo nahravane sme sa ucili iba hrat.
pre Kosta: myspace.com/esenpe bandzone.cz/snp kvalita nahravok je maximalne uboha, osobne sa hanbim za tie mp3ky. v dobe kedy to bolo nahravane sme sa ucili iba hrat.... Collapse
