Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
Caf toy pistols....sa chcem opitat isli by ste v najblizsej dobe hrat koncert do Trenčina do bunkru???Boli by sme radi keby hej....ak ano kolko by ste si pitali??? odp
Caf toy pistols....sa chcem opitat isli by ste v najblizsej dobe hrat koncert do Trenčina do bunkru???Boli by sme radi keby hej....ak ano kolko by ste si pitali??? odp... Collapse
