Odkazovač    

Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …

Napište nový odkaz

 
 
 
 
 
 
Polia označené hviezdičkou(*) sú povinné
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Bebka wrote on 7. decembra 2008 at 16:22
Caf toy pistols....sa chcem opitat isli by ste v najblizsej dobe hrat koncert do Trenčina do bunkru???Boli by sme radi keby hej....ak ano kolko by ste si pitali??? odp
Caf toy pistols....sa chcem opitat isli by ste v najblizsej dobe hrat koncert do Trenčina do bunkru???Boli by sme radi keby hej....ak ano kolko by ste si pitali??? odp... Collapse
Please wait...