Odkazovač    

Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …

Napište nový odkaz

 
 
 
 
 
 
Polia označené hviezdičkou(*) sú povinné
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
JARO wrote on 28. decembra 2008 at 17:54
Pre Mata: Ahoj, na stranku priebezne chodime, ale zatial niet velmi co nove pisat... Fungujeme, stretavame sa, pomaly nacvicujeme nove veci... Nahravat by sme ich chceli niekedy na buduci rok - uvidime ako to nakoniec dopadne...
Pre Mata: Ahoj, na stranku priebezne chodime, ale zatial niet velmi co nove pisat... Fungujeme, stretavame sa, pomaly nacvicujeme nove veci... Nahravat by sme ich chceli niekedy na buduci rok - uvidime ako to nakoniec dopadne...... Collapse
Please wait...