Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
Pre Mata: Ahoj, na stranku priebezne chodime, ale zatial niet velmi co nove pisat... Fungujeme, stretavame sa, pomaly nacvicujeme nove veci... Nahravat by sme ich chceli niekedy na buduci rok - uvidime ako to nakoniec dopadne...
Pre Mata: Ahoj, na stranku priebezne chodime, ale zatial niet velmi co nove pisat... Fungujeme, stretavame sa, pomaly nacvicujeme nove veci... Nahravat by sme ich chceli niekedy na buduci rok - uvidime ako to nakoniec dopadne...... Collapse
