Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
To som zas ja mam prosbu mozete v piatok do TN doniest niake distro hlavne nasivky lebo ostatne sa da zohnat ale tie nie. Vdaka
To som zas ja mam prosbu mozete v piatok do TN doniest niake distro hlavne nasivky lebo ostatne sa da zohnat ale tie nie. Vdaka... Collapse
