Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
Pre Kuba: No, zostava len dufat, ze nakoniec nedopadneme ako tato kapela...
Pre Kuba: No, zostava len dufat, ze nakoniec nedopadneme ako tato kapela...... Collapse
