Odkazovač    

Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …

Napište nový odkaz

 
 
 
 
 
 
Polia označené hviezdičkou(*) sú povinné
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
koro-key wrote on 2. februára 2009 at 14:29
Co sa tyka rozhovoru,absolutne s nim nesuhlasim.Nech si kazdy zarobi ako vie a co koho do toho,kolko si zoberie za koncert.Kazda kapela ma svoju cenu!Spravate sa ako 15-rocni pubertiaci,ale skor si myslim,ze chcete len rebelovat(napr.ako Rytmus).
Co sa tyka rozhovoru,absolutne s nim nesuhlasim.Nech si kazdy zarobi ako vie a co koho do toho,kolko si zoberie za koncert.Kazda kapela ma svoju cenu!Spravate sa ako 15-rocni pubertiaci,ale skor si myslim,ze chcete len rebelovat(napr.ako Rytmus).... Collapse
Please wait...