Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
Pre "Srat na Biely Dom": Cau, asi mas pravdu v tom, ze doslo ku generacnej vymene a dnes je zlozenie publika uz trochu ine, ale obavam sa, ze napriek tomu v BB koncert nezahrame... Jednoducho sme sa na tom pred casom vsetci v kapele zhodli a zatial nic nenasvedcuje tomu, ze by sme sa chystali tento postoj zmenit. Napriek tomu ti dakujeme za podporu.
Pre "Srat na Biely Dom": Cau, asi mas pravdu v tom, ze doslo ku generacnej vymene a dnes je zlozenie publika uz trochu ine, ale obavam sa, ze napriek tomu v BB koncert nezahrame... Jednoducho sme sa na tom pred casom vsetci v kapele zhodli a zatial nic nenasvedcuje tomu, ze by sme sa chystali tento postoj zmenit. Napriek tomu ti dakujeme za podporu.... Collapse
