Odkazovač    

Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …

Napište nový odkaz

 
 
 
 
 
 
Polia označené hviezdičkou(*) sú povinné
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Martin wrote on 4. júla 2009 at 1:40
Skoda, ze album nestihnete vydat tento rok docela sa na neho tesim a cakam uz par rokov a odsuvate to z roka na rok. Teraz je tolko tem na vase pesnicky kolko nebolo nikdy predtym, preto som dost zvedavy co vypustite do sveta v novom albume. Prajem celej kapele vsetko dobre.
Skoda, ze album nestihnete vydat tento rok docela sa na neho tesim a cakam uz par rokov a odsuvate to z roka na rok. Teraz je tolko tem na vase pesnicky kolko nebolo nikdy predtym, preto som dost zvedavy co vypustite do sveta v novom albume. Prajem celej kapele vsetko dobre.... Collapse
Please wait...