Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
Skoda, ze album nestihnete vydat tento rok docela sa na neho tesim a cakam uz par rokov a odsuvate to z roka na rok. Teraz je tolko tem na vase pesnicky kolko nebolo nikdy predtym, preto som dost zvedavy co vypustite do sveta v novom albume. Prajem celej kapele vsetko dobre.
Skoda, ze album nestihnete vydat tento rok docela sa na neho tesim a cakam uz par rokov a odsuvate to z roka na rok. Teraz je tolko tem na vase pesnicky kolko nebolo nikdy predtym, preto som dost zvedavy co vypustite do sveta v novom albume. Prajem celej kapele vsetko dobre.... Collapse
