Odkazovač    

Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …

Napište nový odkaz

 
 
 
 
 
 
Polia označené hviezdičkou(*) sú povinné
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
JARO wrote on 7. augusta 2009 at 8:31
Pre Mareka: Ahoj, mame sa relativne dobre - kazdy v ramci nasich moznosti... Leto travime povacsinou pracovne, ale samozrejme si najdeme cas aj na nejaky ten relax... Ufoni (ak tam nejaki su a vedia o nas) sa urcite dobre zabavaju na nasej snahe o nadviazanie kontaktu... A ohladne tej domacej politiky - neviem, co konkretne by si chcel vediet. Skus poslat na nas mail konkretne otazky, niekto z nas sa ti bude snazit odpovedat. Tiez ti zelame, nech sa ti dari...
Pre Mareka: Ahoj, mame sa relativne dobre - kazdy v ramci nasich moznosti... Leto travime povacsinou pracovne, ale samozrejme si najdeme cas aj na nejaky ten relax... Ufoni (ak tam nejaki su a vedia o nas) sa urcite dobre zabavaju na nasej snahe o nadviazanie kontaktu... A ohladne tej domacej politiky - neviem, co konkretne by si chcel vediet. Skus poslat na nas mail konkretne otazky, niekto z nas sa ti bude snazit odpovedat. Tiez ti zelame, nech sa ti dari...... Collapse
Please wait...