Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
Zdravim TP, chcem sa len spytat, ze ako je to mozne, ze kapela ako vy predava odznaky za 30 sk / 1 Euro, ked vyroba jedneho odznaku stoji cca 2-5 sk ?? Vy co vsade hovorite jak sa v punku nema zarabat na niecom co sa ho tyka a podobne.. h m?
Zdravim TP, chcem sa len spytat, ze ako je to mozne, ze kapela ako vy predava odznaky za 30 sk / 1 Euro, ked vyroba jedneho odznaku stoji cca 2-5 sk ?? Vy co vsade hovorite jak sa v punku nema zarabat na niecom co sa ho tyka a podobne.. h m?... Collapse
