Odkazovač    

Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …

Napište nový odkaz

 
 
 
 
 
 
Polia označené hviezdičkou(*) sú povinné
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
hm wrote on 10. augusta 2009 at 10:08
Zdravim TP, chcem sa len spytat, ze ako je to mozne, ze kapela ako vy predava odznaky za 30 sk / 1 Euro, ked vyroba jedneho odznaku stoji cca 2-5 sk ?? Vy co vsade hovorite jak sa v punku nema zarabat na niecom co sa ho tyka a podobne.. h m?
Zdravim TP, chcem sa len spytat, ze ako je to mozne, ze kapela ako vy predava odznaky za 30 sk / 1 Euro, ked vyroba jedneho odznaku stoji cca 2-5 sk ?? Vy co vsade hovorite jak sa v punku nema zarabat na niecom co sa ho tyka a podobne.. h m?... Collapse
Please wait...