Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
Pre Jurkyho: Ahoj, festival sme zaregistrovali ale nikto z nas sa ho nezucastnil - akosi uz idu tieto veci mimo nas... Ucast by sme odmietli, v BB totiz koncerty nehravame. Pripravy pokracuju podla nasich casovych a financnych moznosti - niekedy v priebehu nasledujuchich dvoch-troch tyzdnov sa chystame nahrat pracovnu verziu niektorych novych piesni - ak budeme spokojni s ich kvalitou je mozne, ze niektore z nich sa objavia aj na stranke. Tiez ti prajeme, nech sa ti dari...
Pre Jurkyho: Ahoj, festival sme zaregistrovali ale nikto z nas sa ho nezucastnil - akosi uz idu tieto veci mimo nas... Ucast by sme odmietli, v BB totiz koncerty nehravame. Pripravy pokracuju podla nasich casovych a financnych moznosti - niekedy v priebehu nasledujuchich dvoch-troch tyzdnov sa chystame nahrat pracovnu verziu niektorych novych piesni - ak budeme spokojni s ich kvalitou je mozne, ze niektore z nich sa objavia aj na stranke. Tiez ti prajeme, nech sa ti dari...... Collapse
