Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
Hmmm...myslel som ze to je(bola)kapela,ktoru respektujete.No ale jasne-iste na to mate svoje osobne dovody a asi to nie je len tak z nicoho nic.Dik moc za predchadzajuce odpovede...
Hmmm...myslel som ze to je(bola)kapela,ktoru respektujete.No ale jasne-iste na to mate svoje osobne dovody a asi to nie je len tak z nicoho nic.Dik moc za predchadzajuce odpovede...... Collapse
