Odkazovač    

Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …

Napište nový odkaz

 
 
 
 
 
 
Polia označené hviezdičkou(*) sú povinné
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
jurky wrote on 5. septembra 2009 at 15:56
Hmmm...myslel som ze to je(bola)kapela,ktoru respektujete.No ale jasne-iste na to mate svoje osobne dovody a asi to nie je len tak z nicoho nic.Dik moc za predchadzajuce odpovede...
Hmmm...myslel som ze to je(bola)kapela,ktoru respektujete.No ale jasne-iste na to mate svoje osobne dovody a asi to nie je len tak z nicoho nic.Dik moc za predchadzajuce odpovede...... Collapse
Please wait...