Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
Pre Jurkyho: Ano, Davovka bola kapela, ktoru sme respektovali, bohuzial, s polutovanim musim skonstatovat, ze u mna ma mometalne asi vacsi respekt Michal David... Dovodov je na to dost...
Pre Jurkyho: Ano, Davovka bola kapela, ktoru sme respektovali, bohuzial, s polutovanim musim skonstatovat, ze u mna ma mometalne asi vacsi respekt Michal David... Dovodov je na to dost...... Collapse
