Odkazovač    

Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …

Napište nový odkaz

 
 
 
 
 
 
Polia označené hviezdičkou(*) sú povinné
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
KRTKO wrote on 6. septembra 2009 at 19:21
Pre Jurkyho: Ano, Davovka bola kapela, ktoru sme respektovali, bohuzial, s polutovanim musim skonstatovat, ze u mna ma mometalne asi vacsi respekt Michal David... Dovodov je na to dost...
Pre Jurkyho: Ano, Davovka bola kapela, ktoru sme respektovali, bohuzial, s polutovanim musim skonstatovat, ze u mna ma mometalne asi vacsi respekt Michal David... Dovodov je na to dost...... Collapse
Please wait...