Odkazovač    

Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …

Napište nový odkaz

 
 
 
 
 
 
Polia označené hviezdičkou(*) sú povinné
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
jurky wrote on 16. septembra 2009 at 16:12
Ak sa zase mozem zapojit do diskusie-Krtko-v tomto s tebou nesuhlasim.Bol som v auguste na Tartaros Feste a tam napr. hrala Davovka a Naco Nazov a dalsie,spolu 8 ci 9 kapiel.Bolo tam asi 200 ludi a vstupne bolo 6 E.Cize to je asi 1200 E a aj keby to vsetko ´´zhrabla´´ Davovka(comu neverim) aj tak by nemali na tu Skodu.Ale asi vacsinovy podiel zo vstupneho mala.Ja si myslim,ze sa nesnazia zarabat,ale zabavat.Aj ked musim pripomenut ze pred asi 2 rokmi Davovka pytala(myslim solo koncert s predkapelou)200 Sk.Nech sa vam dari s albumom.
Ak sa zase mozem zapojit do diskusie-Krtko-v tomto s tebou nesuhlasim.Bol som v auguste na Tartaros Feste a tam napr. hrala Davovka a Naco Nazov a dalsie,spolu 8 ci 9 kapiel.Bolo tam asi 200 ludi a vstupne bolo 6 E.Cize to je asi 1200 E a aj keby to vsetko ´´zhrabla´´ Davovka(comu neverim) aj tak by nemali na tu Skodu.Ale asi vacsinovy podiel zo vstupneho mala.Ja si myslim,ze sa nesnazia zarabat,ale zabavat.Aj ked musim pripomenut ze pred asi 2 rokmi Davovka pytala(myslim solo koncert s predkapelou)200 Sk.Nech sa vam dari s albumom.... Collapse
Please wait...