Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
Pre Jurkyho: Ahoj. Vies, problem je v tom, ze ono to nefunguje tak, ze kapelu zaplatis zo vstupneho, ktore vyzbieras, ale jednoducho s kapelou si dohodnes sumu, za ktoru Ti pride hrat a ty im ju vyplatis...
Pre Jurkyho: Ahoj. Vies, problem je v tom, ze ono to nefunguje tak, ze kapelu zaplatis zo vstupneho, ktore vyzbieras, ale jednoducho s kapelou si dohodnes sumu, za ktoru Ti pride hrat a ty im ju vyplatis...... Collapse
