Odkazovač    

Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …

Napište nový odkaz

 
 
 
 
 
 
Polia označené hviezdičkou(*) sú povinné
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
KRTKO wrote on 20. septembra 2009 at 19:53
Pre Boxa: Ahoj. Ja pocuvam aktualne vsetko mozne. Omnoho menej punku ako dakedy, pretoze to, co sa u nas produkuje mi vacsinou textovo nehovori nic... Aby som bol konkretny: Bez Suhlasu, Mnaga a Zdorp, stary Edguy, Oi Polloi, stare Jaksi Taksi, Zavis, Paskuda...
Pre Boxa: Ahoj. Ja pocuvam aktualne vsetko mozne. Omnoho menej punku ako dakedy, pretoze to, co sa u nas produkuje mi vacsinou textovo nehovori nic... Aby som bol konkretny: Bez Suhlasu, Mnaga a Zdorp, stary Edguy, Oi Polloi, stare Jaksi Taksi, Zavis, Paskuda...... Collapse
Please wait...