Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
Pre Boxa: Ahoj. Ja pocuvam aktualne vsetko mozne. Omnoho menej punku ako dakedy, pretoze to, co sa u nas produkuje mi vacsinou textovo nehovori nic... Aby som bol konkretny: Bez Suhlasu, Mnaga a Zdorp, stary Edguy, Oi Polloi, stare Jaksi Taksi, Zavis, Paskuda...
Pre Boxa: Ahoj. Ja pocuvam aktualne vsetko mozne. Omnoho menej punku ako dakedy, pretoze to, co sa u nas produkuje mi vacsinou textovo nehovori nic... Aby som bol konkretny: Bez Suhlasu, Mnaga a Zdorp, stary Edguy, Oi Polloi, stare Jaksi Taksi, Zavis, Paskuda...... Collapse
