Odkazovač    

Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …

Napište nový odkaz

 
 
 
 
 
 
Polia označené hviezdičkou(*) sú povinné
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
KRTKO wrote on 21. septembra 2009 at 19:56
Pre Martina: Ahoj. Koncerty budu, ale pravdepodobne az na buduci rok - po novom albume. Co sa tyka Davovky, v Trencine to bolo tak, ako hovoris - bol to benefit a vsetky kapely, ktore tam vystupili hrali defacto zadarmo - to bola podmienka pre vsetkych. V ostatnych pripadoch je to o tej Felicii, ci uz mi veris, alebo nie 🙂 Mnohi si mysleli to co ty a cast uz vie, ze to je bohuzial tak, ako hovorim aj ja 🙁
Pre Martina: Ahoj. Koncerty budu, ale pravdepodobne az na buduci rok - po novom albume. Co sa tyka Davovky, v Trencine to bolo tak, ako hovoris - bol to benefit a vsetky kapely, ktore tam vystupili hrali defacto zadarmo - to bola podmienka pre vsetkych. V ostatnych pripadoch je to o tej Felicii, ci uz mi veris, alebo nie 🙂 Mnohi si mysleli to co ty a cast uz vie, ze to je bohuzial tak, ako hovorim aj ja :-(... Collapse
Please wait...