Odkazovač    

Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …

Napište nový odkaz

 
 
 
 
 
 
Polia označené hviezdičkou(*) sú povinné
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
anicka/kokava/ wrote on 21. septembra 2009 at 20:35
Ahoj Jozko, pekne si to prirovnal..doteraz mam v pamati, aj na papieri prirovnaie mna a teba podla fotografii.Ale nie o tom som chcela..som bola na Davovke, po rokoch..a zazitok? Nazvala by som ho skutocny...nie skutocne dobry, ani nie skutocne zly. Prespievat si stare skladby, vidiet Jana pred tym nez nadobro emigruje a strati cely sexepil niekde medzi klokanmi, stravit lahky vecer a na celu "vec" sa pozerat s tym, ze v tom mam viac jasno ako nikdy predtym bolo fakt skutocne...niekedy je skutocne fajn, ked nejdes do hlbky veci..No, proste psycho 😐 Ako sa mas, daj cislo, ved mam nejakeho Krtka v zozname, ale ten neodpoveda na ziadne sms-ky..
Ahoj Jozko, pekne si to prirovnal..doteraz mam v pamati, aj na papieri prirovnaie mna a teba podla fotografii.Ale nie o tom som chcela..som bola na Davovke, po rokoch..a zazitok? Nazvala by som ho skutocny...nie skutocne dobry, ani nie skutocne zly. Prespievat si stare skladby, vidiet Jana pred tym nez nadobro emigruje a strati cely sexepil niekde medzi klokanmi, stravit lahky vecer a na celu "vec" sa pozerat s tym, ze v tom mam viac jasno ako nikdy predtym bolo fakt skutocne...niekedy je skutocne fajn, ked nejdes do hlbky veci..No, proste psycho 😐 Ako sa mas, daj cislo, ved mam nejakeho Krtka v zozname, ale ten neodpoveda na ziadne sms-ky..... Collapse
Please wait...