Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
Nazdar TP chcem sa opytat na vas nazor na komerciu celkovo a komerciu v punku. Nebudem tu davat ziadne konkretne otazky len chcem aby ste mi k tomu nieco napisali jak to vy chapete a beriete, ked ste to uz dakde rozoberali do podrobna alebo co tak staci len link, dik moc caute
Nazdar TP chcem sa opytat na vas nazor na komerciu celkovo a komerciu v punku. Nebudem tu davat ziadne konkretne otazky len chcem aby ste mi k tomu nieco napisali jak to vy chapete a beriete, ked ste to uz dakde rozoberali do podrobna alebo co tak staci len link, dik moc caute... Collapse
