Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
Vďaka Krtko. Inak ešte jedna otázka. Bude nasledujúci album robený textovo, že z každého rožku trošku, tak ako to bolo na Prispôsob sa, alebo zdochni, alebo ste sa viac zamerali na konkrétne problémy a otázky?
Vďaka Krtko. Inak ešte jedna otázka. Bude nasledujúci album robený textovo, že z každého rožku trošku, tak ako to bolo na Prispôsob sa, alebo zdochni, alebo ste sa viac zamerali na konkrétne problémy a otázky?... Collapse
