Odkazovač    

Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …

Napište nový odkaz

 
 
 
 
 
 
Polia označené hviezdičkou(*) sú povinné
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
KRTKO wrote on 31. augusta 2010 at 10:41
Pre Eriku: Dakujeme velmi pekne... Dudov stav nie je najlepsi, dohodli sme sa vsak, ze v tejto zostave natocime novy album. Co bude dalej, nikto nevie... Tisovec aj nas mrzi. Ak nahodou budeme este niekedy koncertovat, tak Tisovec sa budeme snazit spravit zadarmo, resp. za minimalne naklady...
Pre Eriku: Dakujeme velmi pekne... Dudov stav nie je najlepsi, dohodli sme sa vsak, ze v tejto zostave natocime novy album. Co bude dalej, nikto nevie... Tisovec aj nas mrzi. Ak nahodou budeme este niekedy koncertovat, tak Tisovec sa budeme snazit spravit zadarmo, resp. za minimalne naklady...... Collapse
Please wait...