Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
Pre Karola: Ahoj. Skladby na nový album sú defacto nacvičené. Ešte nám treba dorobiť dve skladby na split EP s jednou kapelkou... Osobne to vidím tak, že keď opadne sneh a vykukne jarné slniečko, tak by sme to moholi zbúchať... Dudo je na tom zdravotne lepšie, ale nie je to ešte OK.
Pre Karola: Ahoj. Skladby na nový album sú defacto nacvičené. Ešte nám treba dorobiť dve skladby na split EP s jednou kapelkou... Osobne to vidím tak, že keď opadne sneh a vykukne jarné slniečko, tak by sme to moholi zbúchať... Dudo je na tom zdravotne lepšie, ale nie je to ešte OK.... Collapse
