Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
Caute chcel by som sa opytat ci uz ste pokrocili s nahravanim CD. Jar sa uz blizi tak chcem vediet ci CD v dohladnej dobe vydate, alebo nie nech sa netesim zbytocne. Este jedna otazka co to bude za EP, ktore mate vydat? Budu tam aj nejake nove skladby? Kedy ho vydate?
Caute chcel by som sa opytat ci uz ste pokrocili s nahravanim CD. Jar sa uz blizi tak chcem vediet ci CD v dohladnej dobe vydate, alebo nie nech sa netesim zbytocne. Este jedna otazka co to bude za EP, ktore mate vydat? Budu tam aj nejake nove skladby? Kedy ho vydate?... Collapse
