Odkazovač    

Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …

Napište nový odkaz

 
 
 
 
 
 
Polia označené hviezdičkou(*) sú povinné
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Miso wrote on 1. marca 2011 at 21:58
Caute chcel by som sa opytat ci uz ste pokrocili s nahravanim CD. Jar sa uz blizi tak chcem vediet ci CD v dohladnej dobe vydate, alebo nie nech sa netesim zbytocne. Este jedna otazka co to bude za EP, ktore mate vydat? Budu tam aj nejake nove skladby? Kedy ho vydate?
Caute chcel by som sa opytat ci uz ste pokrocili s nahravanim CD. Jar sa uz blizi tak chcem vediet ci CD v dohladnej dobe vydate, alebo nie nech sa netesim zbytocne. Este jedna otazka co to bude za EP, ktore mate vydat? Budu tam aj nejake nove skladby? Kedy ho vydate?... Collapse
Please wait...