Odkazovač    

Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …

Napište nový odkaz

 
 
 
 
 
 
Polia označené hviezdičkou(*) sú povinné
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
KRTKO wrote on 3. marca 2011 at 12:55
Pre Misa: Ahoj. Moj osobny nazor je, ze sme pripraveny na nahravanie... Treba doriesit ekonomicku stranku - teda za co a este par technickych veci... EP by malo byt split s Jezisovi Pivo Nelej,kde oni nahrali uz dve nase skaldby a my nahrame dve ich - take ine verzie... 🙂 tieto zatial este nemame nacvicene.. Takze celkovo, myslim, ze na jar to nahrame 🙂
Pre Misa: Ahoj. Moj osobny nazor je, ze sme pripraveny na nahravanie... Treba doriesit ekonomicku stranku - teda za co a este par technickych veci... EP by malo byt split s Jezisovi Pivo Nelej,kde oni nahrali uz dve nase skaldby a my nahrame dve ich - take ine verzie... 🙂 tieto zatial este nemame nacvicene.. Takze celkovo, myslim, ze na jar to nahrame :-)... Collapse
Please wait...