Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
Pre Misa: Ahoj. Moj osobny nazor je, ze sme pripraveny na nahravanie... Treba doriesit ekonomicku stranku - teda za co a este par technickych veci... EP by malo byt split s Jezisovi Pivo Nelej,kde oni nahrali uz dve nase skaldby a my nahrame dve ich - take ine verzie... 🙂 tieto zatial este nemame nacvicene.. Takze celkovo, myslim, ze na jar to nahrame 🙂
Pre Misa: Ahoj. Moj osobny nazor je, ze sme pripraveny na nahravanie... Treba doriesit ekonomicku stranku - teda za co a este par technickych veci... EP by malo byt split s Jezisovi Pivo Nelej,kde oni nahrali uz dve nase skaldby a my nahrame dve ich - take ine verzie... 🙂 tieto zatial este nemame nacvicene.. Takze celkovo, myslim, ze na jar to nahrame :-)... Collapse
