Odkazovač    

Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …

Napište nový odkaz

 
 
 
 
 
 
Polia označené hviezdičkou(*) sú povinné
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Anička wrote on 7. marca 2011 at 22:21
Jožko ahoj, len tak zdravím, hádam sa máš fajn a žiješ 🙂 Si v BB? Mohli by sme sa niekedy stretnúť a zapiť voľačo. Držte sa!!!
Jožko ahoj, len tak zdravím, hádam sa máš fajn a žiješ 🙂 Si v BB? Mohli by sme sa niekedy stretnúť a zapiť voľačo. Držte sa!!!... Collapse
Please wait...