Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
Jožko ahoj, len tak zdravím, hádam sa máš fajn a žiješ 🙂 Si v BB? Mohli by sme sa niekedy stretnúť a zapiť voľačo. Držte sa!!!
Jožko ahoj, len tak zdravím, hádam sa máš fajn a žiješ 🙂 Si v BB? Mohli by sme sa niekedy stretnúť a zapiť voľačo. Držte sa!!!... Collapse
