Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
Pre Tona: Ahoj. Na koncerty si este zatial netrufame a nevieme naisto povedat, ako to bude v buducnosti... Dohodli sme sa, ze nahrame album a potom sa uvidi. Prajeme Ti, aby Ti akcia vysla...
Pre Tona: Ahoj. Na koncerty si este zatial netrufame a nevieme naisto povedat, ako to bude v buducnosti... Dohodli sme sa, ze nahrame album a potom sa uvidi. Prajeme Ti, aby Ti akcia vysla...... Collapse
