Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
Ahoj Toy Pištols... Ako sa darí ,čo je nové ? Súhlasím so Sovom , v blave by ste viacerých potešili... tak dufam ze sa date coskoro dokopy
Ahoj Toy Pištols... Ako sa darí ,čo je nové ? Súhlasím so Sovom , v blave by ste viacerých potešili... tak dufam ze sa date coskoro dokopy... Collapse
