Odkazovač    

Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …

Napište nový odkaz

 
 
 
 
 
 
Polia označené hviezdičkou(*) sú povinné
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
JARO wrote on 8. októbra 2011 at 16:28
Pre Tomassk8 Ahoj, vdaka za nazor a zaujimave prirovnanie :o)). Myslim, ze z rozhovorov, ktore spominas si si vybral iba criepky... Chceli sme v nich viac-menej poukazat na fakt, ze biznis princip sa akosi pricasto udomacnuje aj v tejto subkulture, kam podla nasho nazoru nepatri. Preto sme aj nas posledny album predavali za take peniaze, aby sa nam po vypredani nakladu vratili investovane peniaze (ktore sme si pozicali), co sa aj stalo... Bola to nasa volba a od nikoho neziadame, aby nas nasledoval, uvedomujeme si, ze nie kazdy ma take moznosti ako sme v tom case mali my. Myslim, ze je ferove, ak za svoju volnocasovu zalubu (ktora ta sice nieco stoji, ale nikto ta nenuti, aby si ju robil) nepytas zbytocne vela penazi (rovnako ako v pripade, ze sa rad spustas na rogale alebo lozis po skalach neziadas od prizerajucich sa aby ti to financovali). Ako som sa uz raz vyjadril, hudba ako forma umenia (cim v ziadnom pripade nechcem povedat, za sa povazujeme za umelcov) by sa mala robit v prvom rade pre potesenie tych, ktori ju robia ako aj tych, pre ktorych je robena... Pripustam, ze v dnesnej dobe moze byt takyto pristup iracionalny, ale opat je to nasa slobodna volba... Aj ty sa drz!
Pre Tomassk8 Ahoj, vdaka za nazor a zaujimave prirovnanie :o)). Myslim, ze z rozhovorov, ktore spominas si si vybral iba criepky... Chceli sme v nich viac-menej poukazat na fakt, ze biznis princip sa akosi pricasto udomacnuje aj v tejto subkulture, kam podla nasho nazoru nepatri. Preto sme aj nas posledny album predavali za take peniaze, aby sa nam po vypredani nakladu vratili investovane peniaze (ktore sme si pozicali), co sa aj stalo... Bola to nasa volba a od nikoho neziadame, aby nas nasledoval, uvedomujeme si, ze nie kazdy ma take moznosti ako sme v tom case mali my. Myslim, ze je ferove, ak za svoju volnocasovu zalubu (ktora ta sice nieco stoji, ale nikto ta nenuti, aby si ju robil) nepytas zbytocne vela penazi (rovnako ako v pripade, ze sa rad spustas na rogale alebo lozis po skalach neziadas od prizerajucich sa aby ti to financovali). Ako som sa uz raz vyjadril, hudba ako forma umenia (cim v ziadnom pripade nechcem povedat, za sa povazujeme za umelcov) by sa mala robit v prvom rade pre potesenie tych, ktori ju robia ako aj tych, pre ktorych je robena... Pripustam, ze v dnesnej dobe moze byt takyto pristup iracionalny, ale opat je to nasa slobodna volba... Aj ty sa drz!... Collapse
Please wait...