Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
Pre Stana: Novy album nemoze byt taky isty ako ten predosly, ale napriek tomu verim, ze bude pocuvatelny - ja osobne mam z neho zatial dobry pocit (a to zvyknem byvat dost kriticky)... A co sa tej Zony A tyka - je nam uplne jedno, co si o nas myslia.
Pre Stana: Novy album nemoze byt taky isty ako ten predosly, ale napriek tomu verim, ze bude pocuvatelny - ja osobne mam z neho zatial dobry pocit (a to zvyknem byvat dost kriticky)... A co sa tej Zony A tyka - je nam uplne jedno, co si o nas myslia.... Collapse
